Turnaje

V letošním roce čeká na děti pestrá nabídka turnajů. Mimo Pražské Beachligy pro ně připravujeme ve spolupráci s Beachklubem Pankrác sérii turnajů pod názvem Souboj Areálů! Tato série bude obsahovat celkem 3 turnaje, ve kterých se bude bojovat mimo jiné o putovní pohár pro vítězný klub. V neposlední řadě budeme organizovat i klubové turnaje v našem areálu na Vítkově.


Pražská Beachliga 

Pražská  Beachliga pro děti a mládež je oficiální soutěž pražského volejbalového svazu v Praze. Probíhá každý měsíc od října do dubna v 7 pražských areálech. Děti a mládež soupeří v kategoriích U8 až U20. 

V letošním roce chceme, aby si naši svěřenci vyzkoušeli atmosféru těchto velkých turnajů a nasbírali cenné zkušenosti. Od příštího roku již budeme každé dvojici stanovovat sezónní cíle, které se budeme společnými silami pokoušet naplnit.

Více informací a termíny turnajů naleznete ZDE.


Přihlašování na turnaje probíhá přes Jakuba Jarošíka.Souboj Areálů

Ve spolupráci s Beachklubem Pankrác jsme si pro naše svěřence připravili sérii 3 turnajů, ve které budou bojovat o putovní pohár pro vítězný areál! Každý turnaj bude pořádán pro kategorie U12, U14 a U16 + U18. Na turnaje se velmi těšíme a doufáme, že se za náš klub zúčastní co největší počet dětí.

1. turnaj

Termín: 20. 11. 2022

VýsledkyVýsle

2. turnaj

Termín: 14. 1. 2023

Místo: areál Sport Vítkov 

Rozpis: bude upřesněn.

Startovné: 200 Kč/os

Přihlašování: Na emailu sportvitkov@seznam.cz nebo u trenérů.

3. turnaj

Termín: 20. 5. 2023

Místo: bude upřesněno

Rozpis: bude upřesněn.

Startovné: 200 Kč/os

Přihlašování: Na emailu sportvitkov@seznam.cz nebo u trenérů.