Tréninky dětí a mládeže sezóna 2022/23

V našem klubu razíme heslo: "Beachvolejbal pro každého!" Nezáleží nám na tom, jestli měříš 2 metry nebo zvládneš v deseti letech všechny úderové techniky. Přijď k nám na ukázkový trénink a když se ti u nás bude líbit, naučíme tě základy tohoto atraktivního sportu. Tréninky v našem klubu jsou zaměřené nejen na beachvolejbal, ale i na všeobecný pohybový rozvoj a základy gymnastické průpravy.  Probíhají od pondělí do čtvrtka v krásném areálu na Vítkově pod vedením zkušených trenérů. 


Klubová koncepce

Každý měsíc máme pro všechny tréninkové skupiny a věkové kategorie připraveny tréninky na konkrétní herní činnost. Tudíž nezáleží jaký den v týdnu chodí vaše dítě trénovat. O danou herní činnost určitě nepřijde.

Rozpis tréninků

5. 9. startujeme měsíc náborových tréninků v časech uvedených níže. Na trénincích se vaše děti seznámí s našimi trenéry i spoluhráči a vyzkouší si ukázkové tréninky zaměřené na všeobecnou průpravu. Dojde také k rozřazení a utvoření stálých tréninkových skupin na následnou sezónu. Od října již budou probíhat tréninky dle nově nastavené klubové koncepce.


Kategorie U10 - pondělí, úterý, středa, čtvrtek 15:00–16:00
Kategorie U12 + U14 - pondělí, úterý, středa, čtvrtek 16:00-17:00
Kategorie U16 + U18 - pondělí, středa, čtvrtek 17:00–18:00

Členské příspěvky sezóna 2022/23

Výše členských příspěvků se odvíjí od počtu absolvovaných tréninků v týdnu. Platba probíhá vždy pololetně a budete k ní vyzváni e-mailem.

1 trénink týdně -  2 400 Kč za pololetí
2 tréninky týdně - 4 100 Kč za pololetí
3 tréninky týdně -
5 800 Kč za pololetí

Přihlášky do oddílu

Přihlášky do našeho oddílu zasílejte na email clubsportvitkov@seznam.cz nebo je odevzdávejte vytištěné na recepci. 

Dotazy směřujte na Jakuba Jarošíka.